На Харківщині перевірили приймальник-розподільник для дітей

23.12.2019 11:05   -
Автор:
Як повідомив начальник відділу ювенальної юстиції Валерій Лялюк, на території Харківської області розташований один з трьох українських приймальників-розподільників для дітей ГУНП в Харківській області, в якому утримуються діти, які залишили держави постійного проживання та підлягають поверненню до них; перебували у розшуку; підлягають направленню до спеціальних навчально-виховних закладів; вчинили злочин, але не досягли віку, з якого підлягають кримінальній відповідальності.
Контроль за додержанням прав дітей у вказаному закладі щомісяця здійснює відділ ювенальної юстиції прокуратури Харківської області.
20 грудня працівники галузевого відділу разом з керуючим заступником прокурора області Олександром Сузим відвідали приймальник-розподільник, у якому перебувало 6 дітей, які залишилися без опіки на території іншої держави. Під час проведення перевірки щодо умов утримання неповнолітніх у закладі працівники прокуратури привітали малечу з Днем святого Миколая та подарували їм солодкі подарунки.