У Харкові продовжують приймати переселенців із області (фото)

15.05.2024 09:59   -
У Харкові продовжують приймати переселенців із області

Вже кілька днів у місті працює центр переселенців з Харківщини. Здебільшого сюди прибувають мешканці Вовчанська, Липців та прилеглих населених пунктів. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Вони бігли від вибухів бомб, бігли від війни. Когось привезли волонтери, рятувальники чи поліцейські. Хтось, схопивши лише документи та якусь торбину з речами, скочив до машини та поїхав у Харків рятувати своє життя.

“Люди евакуюються з Харківської області, проїздять у місто Харків і тут відповідальність нашої місцевої влади, відповідальність нашого мера перед цими людьми: як вони будуть себе почувати, ставши харків’янами. Бо наша міська філософія в тому, що кожна людина, яка приїхала і оселилась у місті Харкові з якихось обставин, стає харків’янином. Ми робимо все для того, щоб вони почувалися якомога комфортніше. Вони мають можливість отримати медичне обслуговування в наших поліклініках, лікування в наших медичних закладах, стаціонарних відділеннях. Вони мають змогу спрямувати своїх дітей в наші заклади освіти. Ви знаєте, що у нас працює Метрошкола, відкрили підземну школу. Право користуватися цими послугами мають не тільки харків’яни, які тут зареєстровані і проживають, а й ті люди, які у нас проживають зі статусом ВПО. В гуртожитках проживає на сьогоднішній день 4 500 людей, це 31 гуртожиток” – зазначила Світлана Горбунова-Рубан, заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ