У торгових мережах ціни на соціальні сорти хліба впали

05.02.2013 18:08   -
Автор:

Домовленості виконуються. Двадцять п"ятого січня був підписаний Меморандум про зниження ціни на хліб соціальних сортів. З того часу за даними інспекції контролю за цінами, середня ціна на хліб з муки першого сорту впала на вісім цілих два десятих відсотки. На хліб з ржано-пшеничної муки на два відсотки.

Юрій Сапронов заступник голови Харківської облдержадміністрації

-Хлеб будет, черный с ржаной пшеничной муки, либо в виде батона, кирпичика. Обязательно в торговых сетях в скобочках будет написано- социальный. Социальный из пшеничной муки первого сорта, это белый хлеб весом 550 грамм и стоить он будет де гривны пятьдесят две копейки.

Згідно підписаного Меморандуму хлібопекарі отримуватимуть муку з аграрного фонду. Завдяки чому вони зможуть втримувати ціни і підтримувати рентабельність власного виробництва. Підписаний документ діє до тридцять першого грудня цього року.

Віталій Панов директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА

-Более того в Меморанудме предусмотрено, что если за месяц не изменяются полностью условия Меморандума, он может быть продлен на такой же период. Но мы все понимаем, что 31 июня-31 июля, мы надеемся, мы уже будем видеть урожай 2013 года, соответсвенно может быть как существенное понижение цены на пшеницу так и на муку, так и другие колебание цены, и мы можем понимать какие могут быть внесены изменения в Меморандум.

Харків"яни тим часом сподіваються, що ціни на соціальні сорти хліба будуть стабільні.

Валентина

-Хотелось бы конечно надеятся,но не от нас это зависит.

Євгенія Кутнова