Запрошуємо школярів взяти участь в акції до Дня захисників та захисниць України

14.09.2022 17:10   -
Новини Харкова: акція до Дня захисників та захисниць України

До Дня захисників та захисниць України Департамент освіти ініціює акцію «Героям сучасності» для юних харків’ян та освітян. Повідомляють Харьковские известия з посиланням на Харківську міську раду.

Як повідомили у Департаменті освіти, творчі роботи учасники можуть надіслати до 13 жовтня на електронну адресу: [email protected].

Твори приймаються у трьох номінаціях:

  • «Завдяки нашим захисникам…»: учасники надають фото, фотоколаж чи відеозвернення до захисників, у якому мають продовжити вислів «Завдяки нашим захисникам я/ми…» та подякувати захисникам, приклавши руку до серця. Роботи можуть бути індивідуальними (фото/фотоколаж) або колективними (відеозвернення від групи або класу);
  • «Долоньки побажань нашим захисникам»: дошкільнята та учні початкової школи малюють дитячу долоньку/долоньки, на пальчиках вписують побажання захисникам та захисницям України; роботи дозволяються як індивідуальні, так і колективні сімейні, наприклад, дитячі та дорослі долоньки;
  • «Долонька допомоги»: учнівські мінітвори чи короткі відео тривалістю до хвилини про те, які школярі допомагають захисникам та захисницям України наближати мир та перемогу.

У департаменті визначили такі критерії: роботи мають відповідати тематиці та ідеї акції; будь-які надписи дозволяються лише державною мовою; у роботі має бути чітко видно інформацію про автора (прізвище, ім’я, заклад освіти, клас, район); у назві файлів можна використовувати лише латинські літери; приймаються відеофайли з розширенням mp4 розміром не більше 50 МБ; у номінації «Долоньки побажань нашим захисникам» просять надсилати фотороботи, виконані в довільній техніці та фото автора з роботою; якщо учасник надсилає мінітвір, необхідно додати хоча б одне фото, яке підтверджує інформацію, зазначену в роботі.

Кращі роботи будуть розміщені в телеграм-каналах «Харків надихає» та «Харківські герої освітнього фронту» протягом вересня-жовтня.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні провели дослідження психологічного стану населення: результати.