В Харкові поступово відновлюється ресторанний бізнес

12.01.2023 14:30   -
В Харкові поступово відновлюється ресторанний бізнес

В Харкові з початку повномасштабної війни половина ресторанів закрита. Втім харків’яни поступово відновлюють бізнес у своєму прифронтовому місті. Про це повідомляють  Харьковские известия.

Станом на початок 2023 року у Харкові вже працюють близько 50% від довоєнної кількості закладів ресторанного бізнесу.

Поступово відновлюють свою роботу мережі ресторанного господарства: «Маранелло», «Якіторія», «Мафія», «Япошка», «Good Time», «Арома кава», «Львівські круасани».

Також працюють заклади на території саду ім. Шевченка («Кристал», «Той самий Баранчик», «Villa Tartufo», «Ті Амо», «Зоопарк»), у центральній частині міста («Феліче», «Імбирний пряник», «Париж», «Some like it hot», «Koritza», «Аргентина гриль») та в інших районах («Меркурій», «Рашель», «Zori», «Корона», «Трактор») тощо.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

13 підприємств, серед яких «Вечірні зорі», «Навруз», «Шоті», «Шоті-парк», «Пробка», «Япошка», «Пюре» та ін., продовжують готувати безкоштовні обіди, проводять благодійні акції та інші заходи для підтримки ЗСУ або незахищених верств населення міста та переселенців.

На випадок тривалого відключення електроенергії більшість закладів харчування забезпечені генераторами та іншими джерелами автономного живлення.

ОСТАННІ НОВИНИ: