У Харкові скасують частину податків для бізнесу

26.04.2024 13:44   -

У Харкові скасують частину податків для бізнесу.Про це мер міста Ігор Терехов повідомив під час міжнародної наукової конференції “Економічний розвиток та спадщина Семена Кузнеця”.

Через війну, постійні ракетні атаки економіка Харкова переживає не найкращі часи, зауважив очільник міста. Проте держава та міська влада активно працюють над тим, щоб підтримати харківських підприємців, які, попри часті обстріли та проблеми з електропостачанням, залишаються в місті.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Нам потрібні такі важилі, які б дали по іншому підприємцям розвиватися і залишатися у Харкові. Сьогодні є у нас позитивне, бо було доручення Президента, було прийнято рішення Кабінетом Міністрів. І вчора ми розмовляли щодо того, що ми на сесії міськради приймемо рішення не щодо зниження податків, і на землю, і на нерухомість, а ми скасуємо ці податки. З наступною субвенцією державного бюджету. Тобто і влада міста, і влада держави розуміють сьогодні, що потрібно зробити таким чином, щоб люди залишались у Харкові.

Тож, як зазначив Ігор Терехов, рішення щодо скасування частини податків для бізнесу у Харкові розглянуть вже  на найближчому засіданні сесії міської ради.

ОСТАННІ НОВИНИ