На Харківщині триває збір нового врожаю

26.07.2023 14:15   -
На Харківщині намолотили 276 тисяч тонн зерна нового врожаю

Від початку жнив аграрії Харківського регіону обробили майже 62 тисячі гектарів площ та намолотили понад 276 тисяч тонн зерна нового врожаю. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на заступника начальника ХОВА Євгена Іванова.

Найбільше зерна зібрали аграрії Лозівського району, які обробили 25,8 тисячі гектарів та намолотили 126,8 тисячі тонн зерна. На другому місці – аграрії Красноградського району, які обробили понад 16 тисяч га та зібрали майже 68 тисяч тонн зерна.

«Ситуація з врожайністю краща, ніж у минулому році, маємо 44,6 ц/га. Незважаючи на ризики через бойові дії аграріям Харківської області вдалося провести польові роботи на 61% площ. Всього по області аграріями проведено посів сільськогосподарських культур на площі 1178 тисяч га, що на 12,5% більше за минулорічний показник», – зазначив Євген Іванов.

По всіх категоріях господарств пшеницю, кукурудзу, ячмінь, горох, гречку та інші зернові культури планують зібрати на площі майже 543 тисячі гектарів.

Аграрії Харківщини повністю готові до збору нового врожаю. У цьогорічних жнивах будуть задіяні понад 1000 зернозбиральних комбайнів. Крім того, 36 сільськогосподарських підприємств області готові надавати послуги зі збирання врожаю високопродуктивними комбайнами.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.