На Харківщині шість сімей отримали пільгові кредити на житло

Завдяки фінансуванню з бюджету Харківської міської територіальної громади у червні пільгові кредити на житло отримали шість сімей. Про це повідомляють Харьковские известия.
Як повідомили в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву, загальна сума фінансування цього місяця склала 8 млн грн за двома програмами:
- кредити молодим сім’ям та одиноким громадянам;
- житлове кредитування учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції (АТО).
Кандидати та їхні сім’ї висловлюють подяку Харківській міській територіальній громаді та Харківському регіональному управлінню Держмолодьжитла за допомогу, яка дала змогу втілити мрію про житло у реальність, – зазначили в установі.
Нагадаємо, за рішенням Харківського міського голови Ігоря Терехова у травні була поновлена дія Міської цільової програми будівництва (придбання) доступного житла на 2021-2030 роки. Минулого місяця кредити на власне житло отримали три молоді родини на загальну суму 4,7 млн грн.
https://www.facebook.com/derzhmolodzhytlo/
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- В Харківській “метрошколі” фізику викладає вчитель з Чехії (відео)
- По вулиці Ощєпкова не ходили тролейбуси та пригальмовували автівки. Стали відомі причини
- Зарплата більше 20 000. Харкову потрібні водії комунального транспорту
- Спортивні новини Харкова | 26.09.2023
- У Департаменті науки і освіти Харківської ОВА — новий директор