Комунальники ліквідували серйозні аварії на мережах Харкова

22.10.2022 15:20   -
Новини Харков: комунальники усунули 14 пошкоджень на трубопроводах

Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» цього підприємства напередодні ліквідували 14 пошкоджень на трубопроводах і облаштували чотири оглядові колодязі. Повідомляють Харьковские известия з посиланням на КП «Харківводоканал».

Зокрема, в Індустріальному районі ремонтники усунули два серйозні пошкодження на водоводі діаметром 600 мм на вул. Роганській.

За словами начальника районної служби водопровідних мереж Володимира Сундука, трубопровід забезпечує водопостачанням половину мешканців району.

Читайте також: півроку жили без світла. У двох громадах Харківщини відновили електропостачання.

Відновлювальні роботи провели, не відключаючи мешканців від послуги. Ретельно спланували комплекс заходів, підготували необхідну спецтехніку, обладнання, матеріали та виконали ремонт у встановлені терміни. Також на цьому водоводі облаштували оглядовий колодязь, – зазначив Володимир Сундук.

22 жовтня 2022 року, ремонтники Комплексу «Харківводопостачання» проводять відновлювальні роботи на 18 пошкоджених ділянках трубопроводів. Інформацію про аварійні ситуації приймають за тел.: 15-33.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що українці можуть залишитися без хліба, ячної та перлової крупи. Весняна посівна кампанія під загрозою.