Як працюють харківські комунальники (відео)

22.10.2022 15:42   -

Завдяки щоденній роботі комунальних служб харків’яни бачать у рідному місті оновлені дороги та чисті узбіччя. І робота не зупиняється: регулярно у різних районах мегаполісу можна побачити як працюють дорожники, двірники, тепловики та інші. Де зараз тривають роботи- у матеріалі кореспондентів Харьковских известий.

Харківські комунальники продовжують щодня працювати для комфорту жителів мегаполісу. Так у Холодногірському районі триває ремонт дороги та оновлення асфальтового покриття. А у інших частинах міста – зокрема у Київському районі оновлюють дорожню розмітку на пішохідних переходах.

Не забувають і про чистоту узбіччя: прибирають опале листя та чистять грати дощеприймальних колодязів. А біля водойм та водовідвідних канав приводять до ладу зливову каналізацію та зкошуюють зайву рослинність. Роботи тривають у Немишлянському, Основ‘янському, Київському та Холодногірському районі.

Прибирають і прибудинкові території. У рамках акції “Чисте подвір’я, чиста вулиця, чистий район” працівники профільних служб та небайдужі харків’яни забирають опале листя з дворів. А у самих житлових будинках продовжують усувати пошкодження від обстрілів та закривати контури і вікна. Роботи тривають у Салтівському та Новобаварському районах Харкова.