Харків’яни вибороли медалі на чемпіонаті України з греко-римської боротьби (фото)

21.11.2023 15:32   -
Харків'яни вибороли медалі на ЧУ з греко-римської боротьби

Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих відбувся 18-19 листопада у Полтаві. На змаганнях харківські борці заробили 4 золоті, 1 срібну і 2 бронзові медалі. Про це повідомляє Інфосіті.

Андрій Кулик здобув перемогу у ваговій категорії до 72 кг. У фіналі він переміг Сергія Грушина з Київської області. Бронзу виграв ще один представник Харкова Дмитро Васильєв.

У ваговій категорії до 82 кг у боротьбу за золото вели харківʼяни Руслан Конєв та Руслан Абдієв. Перемогу одержав Конєв.

Ярослав Фільчаков (- 87 кг) і Михайло Вишнивецький (130 кг) у фінальних сутичках обіграли суперників з Дніпра Олексія Осняча і Владислава Вороного відповідно. Третє місце у найважчій вазі серед греко-римлян дісталося ще одному представникові Харкова Владиславу Коваленку.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.