12 выпускников Харьковщины получили премии за высокий бал ВНО

25.06.2018 12:34   -
Автор:
Благодійний фонд "Крок за кроком" вже багато років усіляко підтримує талановиту молодь області: юних спортсменів, танцівників, починаючих діячів мистецтва, відмінників та інших. Цього року у фонді вирішили започаткувати нову традицію: заохочувати грошовими призами тих учнів, які найкраще склали зовнішнє незалежне оцінювання. Аліна БубИр одна з них. 
 
Аліна Бубир нагороджена випускниця 
 
Я очень рада, это было еще неожиданно – приз этот. Медаль я ждала, но это было очень неожиданно. Сдавала украинский язык, историю, английский и математику. 
 
Наталя Бубир мати випускниці 
 
Я рада очень за своего ребенка. Она стремится, она достойна этого и пусть у нее в жизни все будет хорошо. 
 
Усього премії від благодійного фонду отримали 12 учнів. У Зміівському, Харківському районах та Роганській і Мереф'янській об'єднаних територіальних громадах педагоги складали рейтинги випускників. Перших трьох і нагороджували стипендіями: 2 000 гривень за 1 місце, 1 500 за 2-ге та 1 000 гривень за 3-є. 
 
Олена Єжегольцева нагороджена випускниця
 
Я только что узнала, что заняла 2-ое место. Каждый вечер целенаправленно готовились к ВНО. 
 
Ілля Шиян нагороджений випускник 
 
Думаю, куплю себе новый телефон. То есть деньги пойдут в дополнение к тому, что мне хотят подарить родители. 
 
У благодійному фонді "Крок за кроком" традицію нагороджувати за кращі результати ЗНО мають намір продовжувати і надалі, аби давати випускникам додатковий стимул складати тести на високі бали. 
 
Валерія Мураєва депутат Харківської обласної ради, президент БФ "Крок за кроком" 
 
Конец июня – это традиционно выпускные и у нас есть много традиций, связанных с этим праздником и в этом году появилась еще одна: мы учредили премию для тех выпускников, которые набрали самый большой бал в ВНО. Это очень важный этап в жизни любого человека, на сегодняшний день. Я надеюсь, что это теперь будет ежегодной традицией и дети смогут получить еще один стимул для того, чтобы получить, ну, скажем так – свою первую зарплату в жизни, заработанную собственным трудом, собственными мозгами. Очень хочется, чтобы наши дети были самыми лучшими, самыми умными, самыми талантливыми, добивались самых высоких успехов и хочется им в этом помогать.