Харків’яни Литовченко та Єзик успішно виступили на чемпіонаті Європи з настільного тенісу

11.09.2023 12:01   -
Харків'яни Литовченко та Єзик успішно виступили на ЧЄ

На чемпіонаті Європи з настільного тенісу, який відбувся у Великобританії з 4 по 9 вересня, наші параспортсмени здобули 2 золоті та 2 бронзові медалі. Про це повідомляє Інфосіті.

Дворазовою чемпіонкою Європи стала Марина Литовченко. В жіночій одиночній категорії в класі 6 вона успішно дійшла до фіналу, де перемогла суперницю з Польщі. Також на рахунку Литовченко золота медаль в змішаній парній категорії. Разом з Віктором Дідухом зі Львова Марина перемогла тенісистів з Нідерландів.

В жіночій парній категорії харків’янка разом з миколаївською спортсменкою Іриною Шинкарьовою стала бронзовою призеркою, поступившись у півфіналі суперницям з Туреччини.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Ще одну бронзову медаль Україні та Харківщині приніс Олександр Єзик. В чоловічій одиночній категорії в класі 2 Єзик посів третє місце.

Загалом паралімпійська збірна України з настільного тенісу здобула на цьому чемпіонаті 3 золоті, 3 срібні та 5 бронзових медалей.