«Донбас» з легкістю обіграв МХК «Динамо» в Харкові

24.01.2019 13:45   -
Для багатьох залишалося загадкою, яким постане «Динамо» в першому поєдинку після відходу з клубу Олександра Кулікова. І треба сказати, що стартовий період господарі арени проти чинного чемпіона провели гідно. Харків'яни часто загрожували воротам Дьяченка, тому кіперу доводилося не один раз вступати в гру. Проте, в контратаці Дмитро Ігнатенко вивів підопічних Сергія Вітера вперед – 0:1.
Здавалося, що інтрига в матчі живе і донеччанам буде непросто. Однак «динамівці» відверто провалили другу 20-хвилинку. Спершу двічі в меншості «Донбас» засмутив суперника – шайби на рахунку Смирнова і Ляльки. Уже в рівних складах гості добили опонентів голами Денискіна, Романенка і Александрова.
За рахунку 0:6 господарям залишалося боротися лише за власний престиж. І все-таки пробити Дьяченка вдалося Данилу Бабчуку. До кінця зустрічі «Донбас» закинув і сьому шайбу, але її відмінили після повтору. 6:1 – команда Сергія Вітера продовжує переможну серію, яка тепер нараховує 16 поєдинків.