В Ізюмі газовики ліквідували два розриви на трубах, спричинені обстрілами росіян

23.09.2022 13:18   -
Новини Харківщини: Газовики ліквідували розриви на трубах в Ізюмі

Фахівці АТ «Харківгаз» усувають наслідки ворожих руйнувань у деокупованих громадах Харківської області. Про це повідомляють Харьковские известия.

До відновлювальних робіт уже приступили в Ізюмі. Спочатку трасу газогонів перевіряють сапери ДСНС потім за ними газовики обстежують газові мережі на наявність витоків. Наразі обстежують газопроводи високого тиску. Протягом дня вдалось ліквідувати два суттєві розриви на трубах, спричинені російськими обстрілами.

В АТ «Харківгаз» зазначають, що, враховуючи масштаби руйнувань, відновлення інфраструктури Ізюму – найскладніша задача, яку вже розпочали поетапно виконувати ремонтні бригади.

Крім того відновлювальні роботи на інфраструктурних об‘єктах проводять у Золочівській, Печенізькій і Дергачівській громадах.

Так, унаслідок удару агресора в Печенізькій громаді пошкоджено дві ділянки поліетиленових розподільних газопроводів. У Золочівській громаді ремонтують пошкоджені газопроводи будинків та ділянки розподільної системи. У Слатиному після виконаних ремонтів випробовують на щільність газопроводи високого тиску.

Раніше ми повідомляли про те, що