У Харкові пройде фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва

06.06.2023 15:50   -
У Харкові пройде фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва

У неділю, 11 червня, у Театрально-концертному центрі пройде відкритий фестиваль-конкурс багатожанрового мистецтва «Квіти Зимцерли».Про це повідомляють Харьковские известия.

У фестивалі-конкурсі візьме участь 21 колектив з Харкова та області, і цього року вони виступатимуть лише в номінації «Хореографія». Це харківські колективи «Ассоль», «Джерельце», «Україна», «Карнавал», а також танцюристи з Богодухова, Чугуєва, Пісочина та ін. Протягом дня пройде перегляд 55 творчих номерів.

Журі конкурсу очолила народна артистка України Світлана Коливанова, до його складу також увійшли професіонали у сфері хореографічного мистецтва Харкова та України.

«Назва фестивалю «Квіти Зимцерли» є дуже символічною. Зимцерла – богиня світанку, весни, квітів та покровителька дітей. Фестиваль-конкурс був заснований у 2016 році та перетворився на справжнє свято для всіх дитячих колективів, які виступали на великій сцені Муніципального центру культури та аматорського мистецтва міста Харкова, але цього року було зроблено все, щоб забезпечити безпечне проведення заходу», – зазначили організатори.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.