У Харкові погасили нову поштову марку присвячену дітям (фото)

02.06.2023 10:12   -
У Харкові погасили поштову марку до Дня захисту дітей

У місті Харкові пройшла презентація нової поштової марки «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього», яку приурочили до Міжнародного дня захисту дітей. Про це повідомляють Харьковские известия.

У презентації взяв участь заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам.

Це вже третій випуск марок від «Укрпошти», у створенні яких беруть участь діти. Блок складається з 5 марок – робіт фіналістів всеукраїнського конкурсу дитячих ескізів, який було оголошено у квітні. Тоді до конкурсу долучилося 350 дітей.

Перемогу отримала Олександра Федорчук з малюнком «Найзаповітніша мрія». Проте до поштового випуску також вирішили додати роботи інших дітей.

Вилучені кошти спрямують на підтримку та допомогу благодійним центрам і організаціям, які опікуються дітьми-сиротами, а також жінками з дітьми, які постраждали внаслідок війни.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Автором художнього немаркованого конверту став 6-річний Георгій Сосницький з Харкова.

«Любов до малювання у Георгія від тата. Для конкурсу він спочатку виліпив з пластиліну цей малюнок. Потім його сфотографували і вже на планшеті син домалював. Вирішили брати участь у конкурсі, аби заохотити Георгія до творчості, і щоб, незважаючи на війну, у нього було дитинство», – розповіла мама хлопчика Наталія Сосницька.

Тираж цього поштового блоку становить 135 тисяч примірників. До блоку випущено конверт «Перший день», художній немаркований конверт і картку.

ОСТАННІ НОВИНИ