Диво для дітей Харкова. Життя триває, незважаючи ні на що

02.06.2023 10:18   -

1 червня у світі відзначають Міжнародний День захисту дітей. І в левової частини дітей Харкова, які сьогодні святкують під звуки повітряних тривог – одне бажання, але таке потрібне задля миру та майбутнього.

ГОША ТА ТИМОФІЙ
Ідеальне дитинство, мені здається, без війни краще. Тому, що  багато дітей повиїжджали за кордон, багато дітей залишилися без домівок і мені здається, що діти мріють жити без війни. Я вважаю, що для харків’ян це мирне небо над головою, що не буде ніяких обстрілів, як сьогодні було. Що все буде добре.

АРТЕМ 7 РОКІВ
Я мрію, коли виросту і найду свій дім, буду заробляти свої гроші. Я мрію, щоб папа вернувся. Тато служе.

ЛАРИСА
В першу чергу дитинство має безтурботним бути. Без війни, без повітряних тривог. Без постійних стресів, недоспаних ночей, без бомбосховищ. Діти мають відпочивати, гуляти, дихати свіжим повітрям, спілкуватися з однолітками. І не сидіти вдома чи взагалі вимушено в складних умовах виїхати за кордон, там де вони ізольовані від своїх знайомих. Від свого будинку, від своїх родичів, від тата, якщо тільки з мамою виїхали. Тому дитина має бути щасливою.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

І щоб діти Харкова відчули смак дитинства,- в їх день малечу запросили на виставу.

ЮЛІЯ
Запросили нас на виставу «Диво» у театр. Тому ми із захопленням його очікуємо. Ми ходили взимку в метро. Це була вистава до Нового року. І діти тоді були в захваті від неї. І сьогодні вони в очікуванні такому. З самого ранку запитували, ну коли? Ну коли ?! І ось нарешті ми тут.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Дорогі наші діти, шановні учителя, шановні вихователі, дорогі батьки. Сьогодні перший день літа, сьогодні День захисту дітей. Знаєте, війна дуже багато змінила. Змінила у всіх нас змінила родини, зімнила наших дітей. І я дуже вдячний всім учителям , всім вам, дорогі наші батьки, які виховують у цих жахливих умовах наших дітей, які насправді формують їх настоящими людьми. Я дякую вам, зі святом всіх і хочу побажати якнайшвидшої перемоги, миру і відбудови нашого славетного міста-героя Харкова. Зі святом!

А далі після добрих слів та побажань винуватці свята занурились у виставу Театру дітей «Тимур» за однойменним бестселером Паласіо. Це про сучасних дітей та їх непрості відносини між собою. Про найбільше диво, що сховане там,- глибоко в душі і любов до ближнього.

ОСТАННІ НОВИНИ