Справа про викрадену автівку: харківського поліцейського відсторонили від роботи. ВІДЕО

31.10.2019 09:20   -
Автор:
Нагадаємо, що 25 жовтня із письмовою заявою до слідчого управління обласного главку харківської поліції звернувся житель Києва. Він вказав, що влітку цього року у столиці невідомі викрали його елітний автомобіль та стверджує, що працівники харківської поліції причетні до керування викраденим транспортним засобом. 
 
За вказаним фактом керівництвом ГУНП в Харківській області було призначено службову перевірку, в ході якої двоє співробітників поліції відсторонені від виконання службових обов’язків. 
 
Як керівник, що несе персональну відповідальність за стан дисципліни у підрозділі, а також за неналежне реагування на звернення громадян, на час перевірки відсторонений від виконання посадових обов’язків начальник міського відділу поліції, у підпорядкуванні якого знаходився один з поліцейських.
 
За фактом звернення потерпілого слідчими відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 396 (приховування злочину) Кримінального кодексу України. Прокуратура Харківської області визначила підслідність розслідування вказаного кримінального провадження, яке будуть здійснювати працівники ДБР.
 
Хід роботи щодо з’ясування обставин даної події знаходиться  на особистому контролі керівника обласного поліцейського главку.