Габаритним відходам не місце на сходах. Комунальники вийшли в рейд

18.02.2013 18:22   -
Автор:

Анастасія Полякова кореспондент

-Одна іскра і ось така купа сміття на сходах може перетворитися на серьйозну пожежу. Вийти людям на вулицю під час надзвичайної ситуації через цей непотріб досить складно. За минулий рік у місті відбулося майже чотириста пожеж, з них тридцять відсотків саме в під"їздах.

Від маленької картонної коробки до старих меблів і навіть побутової техніки. Городяни часто перетворюють сходові клітини на своєрідний смітник. Про наслідки не замислюються. Тому комунальникам доводиться проводити роз"яснювальну роботу.

Світлана Дудник начальник дільниці №1 КП "Жилкомсервіс"

-На подъездах мы вывешиваем объявления в которых указываем место ближайшее местонахождение контейнера для крупногабаритного мусора, восьмикубовый оранжевого цвета у нас на Алексеевке, мы указываем адрес ближайшего контейнера с просьбой освободить свои лестничные марши от ненужного хлама, ну и понятно, что занимаемся обходами.

Поквартирними. Порушники отримують відповідні  приписи.

-Вот этот вот мусор крупногабаритный это с вашего этажа? – с нашего. Мы вам вручаем предписание, чтобы в течение трех дней этот крупногабаритный мусор вы вынесли, потому что это прежде всего безопасность ваша, вашей семьи, ваших детей.

Ігор Севідов мешканець квартири №71 будинку № 4/6 по вулиці Ахсарова

-Не замечали, оно собирается-собирается, вот эта коробка возможно моя, и то не факт. Конечно вынесем, все по чуть-чуть возьмут своё и вынесут.

За три дні комунальники знов навідаються в цей будинок. Перевірити як виконали припис.

Оксана Яременко начальник відділу технічної безпеки КП "Жилкомсервіс"

-В случае если жильцы не выполняют предписание выданное участком, представители участка имеют право составить протокол об административном правонарушении, затем этот протокол подается на рассмотрение администрацией района, где выносится решение о привлечение к административной ответственности.

А це штраф – сімнадцять гривень, у разі повторного невиконання сума значно зростає. З початку цього року в Харкові городяни отримали понад півсотню подібних приписів. І більше десятка адмінпротоколів було складено на тих, хто не відреагував на попередження.

Анастасія Полякова