Довибори до Харківської міськради у Жовтневому районі

24.02.2013 17:28   -
Автор:

Людмила Павлова голова виборчої комісії № 30122

-Урны проверены, опечатаны, неушкоджені. Опущен контрольный лист, выданы списки избирателей, выданы бюллетени под роспись, комиссия готова к работе. В 8 утра открываем дверь, чтобы пришли и голосовали люди.

Серед перших, хто вирішив проголосувати Віктор Гололобов. На його думку участь у виборах — обов’язок кожного громадянина.  

Віктор Гололобов виборець

-Конечно идти нужно, обязательно, чтобы наш район был лучших в городе Харькове. Для этого нужно и идти на выборы.

З таким же настроєм прийшли голосувати й інші виборці. Розповідають — вибирали за кого голосувати,  за реальними справами, а не за красивими балачками.

-Помогать пенсионерам, всем людям помогать. Не только ля-ля-ля, а на деле, что-то делать.

-Это мой долг сделать выбор и прийти проголосовать. Ну надеюсь на лучшее, просто надеюсь на это.

Голосували сьогодні і ті, хто за станом здоров’я не може самостійно дістатися виборчої дільниці.  До них прийшла виїзна комісія.

Ольга Голякова представник виборчої комісії

-Голосование на дому для тех, которые не спроможни пересуватися, или же написали заявление про голосование на дому. Вот нас три человека, представители разных политических партий.  Выписка из списка на 22 человека, 22 бюллетеня и скрынька для голосования, которая опечатана, в которой контрольный талон лежит.

Процедура голосування на дому ні чим не відрізняється від тієї, що і на виборчій дільниці. Громадянин України пред'являє паспорт, розписується про отримання бюлетеня, робить свій вибір.