«Практично кожного дня вибухи». Ігор Терехов продовжує розповідати правду міжнародній спільноті (відео)

15.05.2024 18:03   -

Як живе Харків, ситуація з електроенергією, обстріли та виклики з якими стикається місто ось вже третій рік повномасштабного вторгнення. Це невеликий перелік тих тем, про які йшлося на онлайн-зустрічі Ігоря Терехова з журналістами видання “The Independent”.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Практично кожного дня ми маємо вибухи в Харкові, бувають КАБИ, бувають ракети С-300, були “шахеди”, тому важко сказати і підрахувати, який вид озброєння і в якій кількості до Харкова долітає. Кожного дня ми маємо руйнації, кожного дня ми маємо зруйновані будинки, пошкоджені будинки і це насправді такі жахи, які є сьогодні. Наш Президент приділяє дуже серйозну увагу обороні міста, обороні Харківської області . І це питання, які він тримає постійно в зоні своєї уваги. І хочу сказати, що дуже вдячний за таку його і підтримку і увагу.

Тому Харків та Україна дуже потребують допомоги від міжнародних партнерів, акцентує увагу міський голова. Найактуальніше, що могло вплинути на безпеку в місті – це сучасні системи ППО останніх поколінь і літаки, наголошує мер медійникам. А щоб ситуація була належна як в тилу, так і на фронті, Україна потребує своєчасної допомоги міжнародних партнерів. Без затримок. Оскільки саме такими прогалинами, ворог дуже вдало користується.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Вони вбивають наших людей. Вони прийшли до нас з війною. Ми ні на кого не нападали . Вони руйнують життя людей. І те, що вони роблять і це, знаєте, не те, що військовий злочин. Це злочин проти людяності , злочин проти людства. Їх посилають, вони вбивають, руйнують життя людей. Тому що я їм можу сказати. Сказати, щоб вони зупинились?! Вони ж все одно це не зроблять Тому дійсно це злочин. А ще хочу сказати, коли з першого дня війни я побачив, як вбивають українців, як руйнують українські дома, житлові будинки, інфраструктуру. Це ж все геноцид проти української нації насправді.

І всі ці факти жорстокої правди має розуміти кожен житель особливо тих країн, що не знають, що таке війна, обстріли та наслідки бойових дій, зауважив Ігор Терехов. Додавши, що ось вже третій рік Україна бореться не лишень за свою свободу, а й захищає демократичні цінності всього  цивілізованого світу.

ОСТАННІ НОВИНИ