Майже жодного вцілілого вікна. Харківські комунальники усувають наслідки «прильотів» (відео)

15.05.2024 17:48   -

В цьому дворі, що у Шевченківському районі майже жодного вцілілого вікна. Все повилітало в результаті чергового «прильоту». У вівторок Харків 7 разів били з авіації уніфікованими міжвидовими плануючими боєприпасами калібру 30 сантиметрів. Загалом пошкоджень зазнали близько 20 багатоповерхових житлових будинків. Постраждали і харків’яни – 21 людина. Серед яких 7 чоловіків, 11 жінок та троє дітей. На другий день після «прильотів» міські комунальники продовжують усувати наслідки обстрілів.

ТЕТЯНА КОЛІСНИК ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КП «ХАРКІВБЛАГОУСТРІЙ»
Працюємо з 7 години ранку. Вивезли вже понад 100 кубів сміття. Багато габаритного сміття, скла, гілки, колоди. Люди працюють – більше 100 чоловік. Люди виносять сміття зі своїх квартир, ми намагаємось відразу все прибирати. Роботи багато але ми справимось, бо ми харків’яни, ми незламні! Все буде добре, все буде Україна!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

БОГДАН ДОЛИНА ДИРЕКТОР КП “ХАРКІВСПЕЦБУД”
Тільки у Шевченківському районі після «прильоту» КАБа було пошкоджено більше 1 100 вікон. На сьогоднішній день роботи виконуються на усіх будинках, які тут є і виконано десь вже порядку 40% всіх обсягів робіт. Також у нас були «прильоти» у Київському районі. Наші підприємства вчасно почали роботи і на 95% там роботи вже виконані. Там де є мешканці ми заходимо і з середини закриваємо, там де мешканців немає – ми з авто драбин дотягуємось і також намагаємось максимум закрити контури цих квартир. Всі комунальні підприємства працюють, працюємо злагоджено для того якомога швидше могли усунути ті наслідки, які у нас є.

ОСТАННІ НОВИНИ