9 пожеж через обстріли: оперативна інформація на ранок по Харкову (Відео)

08.08.2022 10:36   -

За добу рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 30 оперативних виїздів, з яких на ліквідацію 9 пожеж, спричинених військовими діями Пожежі через ворожі обстріли трапились у Харківському (3), Богодухівському (2), Чугуївському (2), Ізюмському (1) районах області та Київському (1) районі міста Харкова.

Богодухівський район: рятувальники двічі виїжджали для гасіння полів з пшеницею, горіли поля у Золочівській громаді на площі 18 га та 10 га. Чугуївський район: у с. Коробочкине горів приватний житловий будинок на площі 90 кв.м. За дві години рятувальники ліквідували займання.

Харківський район: в селищі Циркуни горіли 2 дачних будинки на площі 150 та 120 кв.м., а також господарча споруда площею 20 кв.м. на дачній дільниці. За дві години усі пожежі були ліквідовані.

Київський район: близько 22:30 ворог завдав артобстрілу по місту Харкову. В результаті потрапляння боєприпасів пошкоджені будівлі підприємства. У одній з будівель сталися 3 осередки займання на загальній площі 180 кв.м., яку рятувальники оперативно ліквідували.