Харківські боксери посіли призові місця на чемпіонаті України. ФОТО

16.07.2019 17:09   -
Змагання проводилися серед юнаків (12-13 і 14-15 років), кадетів (16-17 років), юніорів (18-20 років) і дорослих (з 18 років) в розділі «Ассо».
За підсумками чемпіонату збірна Харківської області посіла перше загальнокомандне місце, завоювавши 19 медалей. Так, в категорії «дорослі» харків'яни посіли 5 перших місць, 5 других і 3 третіх; в категорії «кадети» – 2 перших місця, 2 других і 1 третє; в категорії «юнаки» – 1 перше місце.
Збірну області представляли боксери спортивних клубів «Файт Стар», «Владібор», «ІНАЄ», «Південний», Комплексної дитячо-юнацької школи №6 та Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба.
Зазначимо, що чемпіонат України був відбірковим перед чемпіонатом Європи з французької боксу «Сават», який пройде в жовтні в Генуї (Італія).
Нагадаємо, також представники збірної Харківської області стали призерами чемпіонату світу з боксу в розділі «Комбо», який проходив у червні в Тунісі.