Одеса готова прийняти переселенців з Харківщини. Мери міст обговорили це питання (відео)

15.05.2024 16:40   -

Військова допомога для сил оборони, які дають відпір окупаційним військам на Харківщині та розміщення переселенців в Одесі. Ці теми стали предметом онлайн-зустрічі мерів Харкова та Одеси.

Під час розмови домовилися, що муніципалітет Одеси напряму допомагатиме бригадам всім тим, що їм необхідно на даний момент. Такого формату підтримка ЗСУ, як показує досвід, набагато ефективніша, зазначив Ігор Терехов.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Дякую перш за все за таку твою позицію. І дійсно до війни і з початку війни і зараз ми друзі. Ми міста, які поважаємо і дуже такі тісні стосунки у нас є між нашими містами. Я пам’ятаю, коли з першого дня війни ти нам допомагав і ми документи відправляв у Харків. І дуже багато зробив . І гуманітарну допомогу, і продукти харчування , тому дуже вдячний тобі за це. Так зараз ідуть бойові дії. Дії ідуть у Вовчанському напрямку, у Липецькому напрямку . І дійсно вдячний тобі за твою пропозицію, що ти відгукнувся щодо підтримки і військових.

Ще одне важливе питання, що стало дуже актуальним під час активізації ворожих військ на Харківському напрямку. У зв’язку з евакуацією прикордоння, наголошує мер Ігор Терехов, люди потребують прихистку. Харків зі свого боку допомагає чим може, щоправда Одеса до цього питання теж може долучатися, зауважив харківський міський голова.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ми допомагаємо військовим. Вони отримують все те, що їм сьогодні необхідно. Ми перераховуємо кошти. Я б тебе просив сконцентруватись, знаєш на чому, дуже багато сьогодні людей, які вимушені переїжджати. І ми їх евакуйовуємо у Харків. І дуже багато людей, які хочуть дійсно переїхати і до Одеси в тому числі. Тому, якщо буде така можливість пропрацюй, щоб розмістити там людей. Десь є люди з інвалідністю, десь є діти, знаєш і морський клімат і все, і безпекова ситуація більш менш стабільна. Так, я розумію, що Вас обстрілюють, але нема таких активних бойових дій. Тому, якщо буде можливість, я б дуже тебе просив , щоб ти подивився на цей момент, щоб люди могли переїхати до тебе, – до вашого міста. Щоб може розмістити їх. Щоб вони почували себе після цих жахів в більш менш спокійних обставинах.

Зі свого боку, зазначив мер Одеси, його команда вже стає до роботи, аби підготуватися до прийому вимушених переселенців з Харківщини.

ОСТАННІ НОВИНИ