30-річний харків’янин Роман Свічкар — володар Кубка України з фехтування на шпагах

27.09.2023 11:30   -
Харків’янин Роман Свічкар — володар Кубка України з фехтування на шпагах 2023

Спортивний захід відбувся 26 вересня в Києві. У змаганнях взяли участь майже 100 учасників з Києва, Харкова, Львова, Хмельницького, Запоріжжя, Житомира, Дніпропетровської та Донецької областей, а також Закарпаття. Про це повідомляє Інфосіті.

26 вересня шпажисти розіграли особисті нагороди Кубка України. Переможцем Кубка України став Роман Свічкар. У фіналі харків’янин з рахунком 15:12 здолав киянина Нікіту Кошмана.

Окрім Романа Свічкаря, до числа призерів увійшли ще два шульги – це кияни Нікіта Кошман, який здобув срібло, та 18-річний Дмитро Плаксін, бронза якого стала чи не головною несподіванкою турніру.

Третє місце з останнім розділив переможець квітневого етапу Кубка України в Києві Андрій Опанасенко. 20-річний харків’янин виявився не лише єдиним не шульгою серед медалістів, але і єдиним, хто дістався п’єдесталу напряму без поразок.

Сьогодні, 27 вересня, шпажисти змагатимуться за медалі командних змагань.