З будинку у смт Ківшарівка, поруч з яким розірвалася авіабомба, відселено 17 людей (фото)

27.07.2023 13:36   -
З будинку у смт Ківшарівка після удару авіабомби відселено 17 людей

В смт Ківшарівка на Харківщині тривають роботи з ліквідації наслідків удару керованою авіабомбою поруч з 5-поверховим будинком. Про це повідомляють Харьковские известия.

“Чотири під’їзди 5-поверхового будинку, поруч з яким розірвалася бомба, зазнали суттєвих руйнувань. З будинку відселено 17 людей. Усі вони забезпечені тимчасовим житлом. Завтра будуть проведені всі експертні дослідження щодо стану будинку, на основі яких буде ухвалюватися рішення щодо доцільності ремонту”, – розповів в ефірі “Єдиних новин” голова ХОВА Олег Синєгубов.

Нагадаємо, вночі 27 липня росіяни нанесли удар керованою авіабомбою КАБ-250 по смт Ківшарівка Куп’янського району. Боєприпас влучив поруч з 5-поверховим будинком. У квартирі на першому поверсі п’ятиповерхового будинку загинула 74-річна жінка, травми отримали 35, 71, 81-річні жінки та 74-річний чоловік. Також внаслідок удару пошкоджений сусідній 9-поверховий будинок, на 7-му поверсі сталася пожежа.

Також ліквідовуються наслідки ракетного удару по смт Великий Бурлук. Там ракета С-300 влучила в будівлю, що не експлуатується. Жертв і постраждалих немає.

У ХОВА продовжують допомагати евакуюватися усім цивільним, хто висловлює бажання виїхати з населених пунктів, які постійно під ворожими обстрілами. Це передусім Куп’янський та Чугуївський райони. На Куп’янському напрямку проведена обов’язкова евакуація дітей. За словами голови ХОВА Олега Синєгубова, в разі необхідності будуть прийняті додаткові рішення про евакуацію.