Операція «Мігрант»: за межі України примусово видворено громадянина РФ

30.10.2019 11:51   -
Автор:
В ході проведення профілактичних заходів «Мігрант» співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Управління стратегічних розслідувань ГУНП в Харківській області спільно з працівниками регіонального Головного управління державної міграційної служби України 28 жовтня виявили раніше судимого чоловіка, який незаконно перебував на території нашої держави.
31-річний громадянин Російської Федерації звільнився з виправної колонії, де більше 8 років відбував покарання за умисне вбивство. Жодних підстав для подальшого перебування на території України він не мав.
Відносно правопорушника працівники міграційної служби склали протокол за ч. 2 ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Генконсульством Російської Федерації було підтверджено громадянство чоловіка, та він отримав необхідні документи для повернення до країни походження. Під супроводом працівників УБЗПТЛ ГУНП в Харківській області та ГУ ДМС України у Харківській області чоловік покинув територію нашої держави через прикордонний пункт пропуску «Гоптівка».