Харків’янка Конотоп стала абсолютною чемпіонкою Європи-2024

15.02.2024 14:03   -

Каміла Конотоп здобула звання абсолютної чемпіонки Європи з важкої атлетики на змаганнях у Софії (Болгарія). Про це повідомляє Інфосіті.

Спортсменка Харківської області здобула три золоті медалі у ваговій категорії до 59 кг.

Каміла Конотоп стала переможницею у ривку з результатом 105 кг та у поштовху з результатом 125 кг. Набравши у сумі двоборства 230 кг, вона стала чемпіонкою Європи у своїй ваговій категорії.

Нагадаємо, що минулого року на чемпіонаті Європи Каміла також стала абсолютною чемпіонкою.

Також зазначимо, що на цьогорічному чемпіонаті Європи з важкої атлетики харків’янин Петро Заліпський став срібним призером у ривку у вазі до 61 кг.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.