Харків’ян запрошують взяти участь у спортивному онлайн-марафоні: реєстрація

01.03.2023 14:35   -
Харків'ян запрошують на спортивний онлайн-марафон: реєстрація

Усіх охочих запрошують взяти участь у спортивному марафоні «AVA SportChallenge 2.0», який пройде у березні. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як повідомили в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, це марафон для тих, хто любить активний спосіб життя або хоче виробити звичку займатися спортом на постійній основі та шукає додаткову мотивацію.

«Протягом 21 дня на сторінці школи волонтерів «AVA» в «Instagram» (@ava.volunteer.kh) виставлятимуться завдання і вправи, а у телеграм-чаті – відео з порадами, як їх виконувати. Тренування розробила майстер спорту з аеробіки та фітнес-тренер Яна Рожкова», – зазначили у департаменті.

Зареєструватися на участь у марафоні можна за посиланням. Реєстрація триватиме до 5 березня 2023 року.

Учасники «AVA SportChallenge 2.0» зможуть ділитися своїми успіхами на відео у чаті або в «Instagram», позначаючи @ava.volunteer.kh з хештегом #AVA_SportChallenge2.0. Ті, хто впродовж 21 дня виконає усі завдання, отримають іміджеву продукцію та подяки Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Довідка. Школа волонтерів «AVA» – проєкт Управління у справах сім’ї та молоді. Мета школи – неформальна освіта, популяризація волонтерського руху, здорового способу життя. До повномасштабної війни випускники школи брали участь у проведенні загальноміських спортивних, культурних, освітніх, іміджевих та соціальних заходів.

ОСТАННІ НОВИНИ: