На Печенізькому водосховищі затримали браконьєра

01.03.2023 14:13   -
Під Харковом на Печенізькому водосховищі виявили браконьєра 28.02

28 лютого 2023 року державні інспектори викрили грубе порушення Правил рибальства. Інцидент стався на Печенізькому водосховищі поблизу смт Старий Салтів Чугуївського району. Про це повідомляють Харьковские известия.

О 13 годині на Печенізькому водосховищі чоловік здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову. Трьома рибацькими сітками з льоси браконьєру вдалося виловити таку рибу: лящ – 6 екз., щука – 1 екз., краснопірка – 1 екз. та рак річковий – 7 екз.

Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 3,1 кг. Збитки, нанесені рибному господарству України, складають 38 250 грн.

На браконьєра склали протокол за ч.4 ст.85 КУпАП.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Мешканцям Харківської області нагадують, що наразі на водних об’єктах нашого регіону повністю заборонений вилов всіх водних біоресурсів шляхом любительського, спортивного і промислового рибальства та заборонено навігацію малих суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних та швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді. Така заборона була ухвалена рішенням Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 червня 2022 року і буде діяти до закінчення дії воєнного стану.

ОСТАННІ НОВИНИ: