Енергетики повністю відновили електропостачання у селі Гракове

07.05.2023 11:50   -
Новини Харкова: комунальники відновили електропостачання у селі Гракове

У селі Гракове Чкаловської громади пошкоджень зазнало понад 80% електричного обладнання. Через активні бойові дії тут повністю або частково було зруйновано опори, дроти та підстанції. Повідомляють Харьковские известия з посиланням на ХОВА.

Енергетикам знадобилося приблизно чотири місяці для того, щоб заживити населений пункт. Спочатку сапери розмінували траси ліній електропередачі, а вже потім свою роботу розпочали енергетики. 

Загалом фахівці «Харківобленерго» відновили лінію та підстанцію 35 кВ, які живлять Гракове, та виконали ремонт внутрішньої мережі села — ліній 10 кВ та 0,4 кВ.

Як повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, усього було відновлено 5 електропідстанцій, на 3-х з них встановлено нові трансформатори, змонтовано понад 60 нових опор та відновлено більше 37 км мереж різного типу.

Дякую нашим енергетикам та піротехнікам за їхню щоденну самовіддану роботу. Відновлення електропостачання для усіх мешканців деокупованих територій залишається для нас одним з головних пріоритетів. Працюємо далі, — зазначив Олег Синєгубов.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що поліцейські доставили понад 2 тонни гуманітарної допомоги від громадян Азербайджану (фото)