Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 23 листопада

23.11.2022 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 23 листопада 2022 року

Астрологічний прогноз на 23 листопада 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Намагайтеся не брати участі в суперечках, навіть якщо тема вас зацікавить чи схвилює: велика ймовірність того, що ви не зможете стримати емоції, а вони, як відомо, є не найкращим доказом правоти.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не варто “підганяти” організм, змушуючи його працювати за допомогою енергетичних напоїв або десятої за рахунком філіжанки кави: змиріться з тим, що енергія сьогодні слабка, і не ставте перед собою грандіозних цілей.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Представникам вашого знака сьогодні важливо утримуватися від негативних слів і думок: незабаром вони можуть матеріалізуватися, заподіявши комусь зло, а там і до прильоту енергетичного бумерангу недалеко.

Рак (22 червня – 23 липня)

Не варто братися до реалізації складних професійних проєктів: на вашому шляху може виявитися безліч перешкод, які важко визначити на перший – поверхневий погляд.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Конфлікти між близькими можуть серйозно ускладнити ваше життя, тож у ваших інтересах розвести їх у різні боки, як боксерів на рингу: знайдіть для кожного справу, якою вони займатимуться, доки не заспокояться.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

На критичні зауваження знайомих – і особливо незнайомих – вам людей реагувати категорично не рекомендується: до ваших реальних переваг і недоліків вони не мають жодного стосунку.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Небажано навіть слухати плітки, якими будуть ділитися ваші колеги, а брати участь в інтригах та підкилимних іграх і зовсім неприпустимо: пам’ятайте, що вам із цими людьми доведеться працювати й надалі.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Нервове напруження, яке може відчуватися від самого ранку, необхідно знімати за допомогою улюбленої справи, головне – знайти для неї час у своєму насиченому професійному графіку.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Сьогодні відпочивати потрібно, змінюючи рід діяльності: втомившись від розумової роботи, займіться фізичною – наприклад, вимийте в будинку підлогу та витріть пил, а, втомившись, поверніться до інтелектуальної праці.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Уникнути нервового зриву, який цього дня цілком імовірний у представників вашого знака, допоможе робота: зосередьтеся на ній, але так, щоб у вас не залишилося жодної вільної хвилини.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Слабкість, яку ви відчуєте від самого ранку, обумовлена втомою: останнім часом ви надто багато працювали, тому сьогодні вам варто знизити навантаження, а ще краще присвятити день відпочинку.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Небажано проводити ділові переговори: порозумітися з партнерами не вдасться, тому ймовірність запланованої внаслідок цього угоди доведеться взяти під великий сумнів.