Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на четвер, 2 травня

02.05.2024 07:00   -

Астрологічний прогноз на 2 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Спокуса кинути роботу, яка пробуксовує і не рухається вперед, буде великою, але їй необхідно протистояти: мине зовсім небагато часу і стане зрозуміло, що до успішного фіналу залишався один крок.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не найкращий день для сварки з близькою людиною: все закінчиться взаємними докорами, а це не допоможе налагодити стосунки – радше все станеться з точністю до навпаки.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Нове знайомство, яке спочатку здасться перспективним, насправді закінчиться успішним розставанням, тому не варто жертвувати заради нього колишніми – усталеними – стосунками.

Рак (22 червня – 23 липня)

Від пропозиції взяти на себе чужу роботу необхідно – звісно, під пристойним приводом – відмовитися: успіху – як професійного, так і фінансового – це вам не принесе, а головного болю додасть обов’язково.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Вирішувати професійні питання сьогодні необхідно поступово й не поспішаючи: не хапайтеся одразу за все – вибудуйте свої справи залежно від пріоритету та переходьте від більш до менш важливих.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Якої б сфери вашого життя – особистої чи професійної – не стосувалася пропозиція, яку ви отримаєте сьогодні, не поспішайте відповідати на неї згодою – спочатку проаналізуйте її.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Не варто брати на себе миротворчі обов’язки, намагаючись налагодити стосунки між близькими вам людьми, які перебувають у стані конфлікту: ризикуєте стати ворогом і для тих, і для інших.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Від ділових зустрічей, навіть якщо їх було призначено заздалегідь, краще відмовитися: замість домовленостей, яких ви плануєте досягти, ви отримаєте лише розбіжності або й конфлікти.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Не варто ні з ким спілкуватися на підвищених тонах і тим паче – серйозно конфліктувати: переможцем з такого спілкування ви навряд чи вийдете, а ось зіпсований – причому надовго – настрій вам гарантований.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Нинішній день – час поміркованості у всьому, починаючи від харчування і закінчуючи стосунками з близькими людьми: однаково неприйнятні жадібність у першому випадку і надмірна емоційність – у другому.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Від серйозних фінансових операцій – насамперед купівлі дорогих речей – сьогодні необхідно відмовитися: як результат, ви отримаєте відчуття “викинутих” грошей, яке навряд чи вас потішить.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Про те, що слово срібло, а мовчання – золото, треба пам’ятати завжди, але сьогодні – особливо: будь-яке зайве непродумане слово може завдати вам серйозної – як моральної, так і матеріальної – шкоди.

ОСТАННІ НОВИНИ