Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 6 травня

06.05.2024 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 6 травня 2024 року

Астрологічний прогноз на 6 травня 2024 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

День, коли представникам вашого знака доведеться “пожинати” те, що ви певний час тому “посіяли”: добре, якщо в анамнезі будуть переважно добрі, а не погані і злі справи.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Події, які на перший погляд здаватимуться вам неприємними, з часом виявляться зовсім не такими, тому не варто робити поспішних висновків – потрібно дати ситуації устоятися.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Сьогоднішній день, незважаючи на його будній статус, необхідно присвятити відпочинку: на роботі на особливі досягнення розраховувати не доводиться, тож не варто витрачати дорогоцінні ресурси – час і сили – намарно.

Рак (22 червня – 23 липня)

Дослухаючись до свого внутрішнього голосу, все ж намагайтеся не ставити його “думку” на чільне місце: сьогодні інтуїція є не єдиним способом осягнути істину, тож не відмовляйтеся від доводів розуму.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Не варто стримувати себе в бажанні робити широкі жести, мета яких – обдарувати ласкою когось з людей у вашому оточенні: не шкодуйте проявів своєї доброти, вона вам зарахується.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Будь-яка справа, до якої ви сьогодні візьметеся, буквально приречена на успіх, тому потрібно працювати, не гаючи часу: втрачений у цей час шанс вам, найімовірніше, вже не випаде.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Не дозволяйте людям навколо вас “розгойдувати” ваш емоційний стан – від ейфорії до відчаю і назад: кожен з них переслідуватиме свою – корисливу – мету, не варто піддаватися.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Не варто ухвалювати важливе життєве – чи професійне – рішення саме сьогодні: воно навряд чи виявиться вдалим, тому потрібно відтермінувати його хоча б на кілька днів – так буде краще для всіх.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

День сприятливий для спілкування з друзями – як за особистої зустрічі, так і на відстані: в будь-якому разі позитивні емоції, які ви зрештою отримаєте, дадуть необхідний для роботи приплив сил.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Поганого – можна навіть сказати, пригніченого – настрою можна буде позбутися простим і доступним способом – за допомогою домашніх справ: вони й від думок відволічуть, і навколишній простір прикрасять.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

До пропозиції обійняти вищу посаду або перейти на іншу роботу необхідно поставитися з максимальною увагою: вона відкриє перед вами не лише фінансові, а й кар’єрні перспективи.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Незважаючи на велику кількість справ, з якими зазвичай пов’язаний початок робочого тижня, необхідно знайти час для прогулянки парком – спілкування з природою надасть заряд бадьорості й сил.

ОСТАННІ НОВИНИ