Результаты реформ: в Харькове станет меньше студентов

15.07.2015 14:33   -
Автор:

Майже тиждень триває в Україні вступна кампанія. Цього року – за новими правилами.

Євгеній Сокол ректор НТУ «ХПІ»

В этом году абитуриент когда пишет заявление, количество ВУЗов и количество специальностей осталось таким как было в предыдущие годы, однако он сразу в заявлении указывает рейтинг того ВУЗа и той специальности, на которую он подает заявление. От одного до пятнадцати. В этом году недействительны сертификаты предыдущих лет.

Ректор каже, абітурієнтів стало менше. Здебільшого за рахунок випускників минулих років, які, згідно закону, не змогли подати старі сертифікати. Не поліпшило ситуацію й те, що цього року скоротилася кількість бюджетних місць в українських вишах. Непросто й тим, хто працює в приймальних комісіях: до нововведень тут ще не звикли. Та не дивлячись на всі зміни, абітурієнти, хоч і не шикуються в черги, все ж є.

Євгеній Сокол ректор НТУ «ХПІ»

Существенный всплеск заявлений на специальности, связанные с информационными технологиями. Пока хорошая востребованность на химические факультеты.

Та ректор зауважує, робити висновки про вподобання майбутніх студентів, про їх кількість та вплив нових законів на вступну кампанію поки що рано, адже вона ще в самому розпалі.