Жителі Борівщини четверту добу перебувають без електрики

13.09.2022 15:40   -
Новини Харкова: жителі Борівщини наразі знаходяться в дуже складній ситуації

Жителі Борівщини наразі знаходяться в дуже складній ситуації. Деякі населені пункти без електрики вже 4-ту добу. В частині населених пунктів відсутні газо- та водопостачання. Повідомляють Харьковские известия з посиланням на Борівську сільську раду.

Окупанти зачинили всі адміністративні будівлі ще 8 вересня, після початку активної фази операції ЗСУ зі звільнення Харківщини. Частина колаборантів втекла, частина після невдалих спроб повернулася назад (за неофіційними даними, росія не впускає їх на свою територію). Магазини не працюють. Люди налякані «прильотами» в деякі частини громади, знаходяться в ситуації невизначеності, тривоги і страху.

Частина жителів поїхала протягом останніх днів до Сватово, Старобільська чи в росію: хтось це рішення ухвалив самостійно, хтось під впливом закликів посіпак окупантів. Мета колаборантів зрозуміла – уникнути покарання в Україні за співпрацю з ворогом. Для решти людей переміщення в інші населені пункти, зокрема ті, де відбувається накопичення воєнної техніки та очікуються бойові дії, набагато небезпечніше, ніж залишатися в своєму населеному пункті,- зазначили у Борівській сільській раді.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Північній Салтівці затримали мародера.