Працівнику “народної поліції” з Ізюма повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Ізюмської окружної прокуратури Харківської області заочно повідомлено про підозру 53-річному чоловіку за фактом колабораційної діяльності. Про це повідомляють Харьковские известия.
Досудовим розслідуванням встановлено, що під час окупації м. Ізюм місцевий мешканець з власної ініціативи співпрацював з ворогами. До реформування правоохоронної системи він працював у тодішній українській міліції.
Під час захоплення м. Ізюм чоловік знову вирішив працювати правоохоронцем, проте вже на окупантів. Так, він добровільно зайняв посаду «дільничного» у так званій «народній поліції».
Псевдоправоохоронець проводив опитування «затриманих осіб», що утримувались в ізоляторі тимчасового тримання, створеному при окупаційному райвідділі поліції.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові визначили водоймища, не придатні для купання
- У Харкові організували святкову подорож «Країною дитинства» (фото)
- Дитинство в умовах війни. Як діти Харкова святкували свій День (відео)
- У Харкові поліцейські врятували життя літній жінці
- Експерти перевірили рівень радіації у Харківській області