Зміни у Харкові розраховані на десятиліття вперед – Iгор Терехов

26.06.2022 11:40   -
У Харкові працюють над концепцією впровадження електробусів

Зміни, які відбудуться у Харкові під час повоєнного відновлення, розраховані на десятиліття вперед, заявив Харківський міський голова Ігор Терехов. Повідомляють “Харьковские известия”.

За його словами, Харків стане унікальним містом, в якому гармонійно поєднуватимуться житлові масиви, парки, сквери, вело- та пішохідні доріжки.

Водночас буде багато нового та цікавого. Це не означає, що ми відставимо вбік бекетівську архітектуру, якою так славиться Харків. Але з’явиться багато нового, виконаного в стилі хай-тек, у тому числі для працівників IT-сфери. Також ми працюємо над концепцією даун-тауну – центру міста. Буде зовсім інша транспортна інфраструктура. З’являться такі фішки, які відрізнятимуть Харків від інших міст України та, я сподіваюся, Європи і світу. Те, що британський архітектор Норман Фостер взявся робити це разом з нами, – це дасть імпульс новому стилю міста, – розповів Ігор Терехов.

Міський голова також повідомив, що у Харкові працюють над концепцією впровадження електробусів як громадського транспорту.

Це є унікальним для України. І це важливо, беручи до уваги необхідність вирішувати проблеми з паливом та думати про екологію. Те, що ми робимо у місті, розраховане на десятиліття вперед, – наголосив мер.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Харкові додадуть ще два автобусні маршрути (відео).