«Укрпошта» відновила роботу у 462 деокупованих населених пунктах Харківщини

13.12.2022 12:57   -
На Харківщині «Укрпошта» відновила роботу у 462 населених пунктах

З 568 деокупованих населених пунктів Харківщини у 462 уже запрацювали стаціонарні та пересувні відділення «Укрпошти». Про це повідомляють Харьковские известия.

У 81% звільнених населених пунктів Харківської області вже видають пенсії.

«Зона обслуговування стаціонарними відділеннями становить 336 населених пунктів. 126 населених пунктів обслуговуємо 17 пересувними відділеннями», – повідомив директор Харківської дирекції АТ «Укрпошта» Юрій Савченко.

Він зазначив, що до деяких населених пунктів не вдається доїхати через необхідність їхнього розмінування.

Читайте також: Уряд збільшив бюджет Пенсійного фонду України

Потреба на пенсійні виплати по Харківській області на грудень 2022 року становила 3,7 млрд грн, зокрема по деокупованих громадах – 0,7 млрд грн. Тим пенсіонерам, що тривалий час не могли отримувати виплати через окупацію населеного пункту, кошти за відповідний період будуть включені також і в додаткові відомості.

«Додатковими відомостями у листопаді всього було нараховано виплати 7725 одержувачам пенсій, з них 7532 – по Ізюмському, Харківському, Куп’янському та Чугуївському районах. У грудні додатковими відомостями нараховано 1143 одержувачам пенсій, зокрема 896 – по Куп’янському та Чугуївському районах», – зазначив начальник головного управління Пенсійного фонду в Харківській області Віктор Ачкасов.

Раніше ми повідомляли про те, що у Харківській області відкриють Центр допомоги населенню деокупованих громад.