Срібний дубль для міста-героя Харкова зробили сестри Алексіїви

24.06.2022 09:36   -
Срібний дубль для міста-героя Харкова зробили сестри Алексіїви - Новини Харкова

Харківські синхроністки продовжують прославляти рідне місто та Україну. П’яту медаль світової першості для збірної команди України заробили сестри-синхроністки Алексіїви. Про це повідомляють “Харьковские известия”.

Владислава та Марина Алексіїви завоювали срібло у фіналі ЧС у довільній програмі.

Спортсменки завершили фінальні змагання із другим результатом (94.1667). На першому місці фінішувала китайська пара (95.5667), а на третьому – дует із Австрії (92.8000).

19 червня у фіналі у технічній програмі сестри Алексіїви теж здобули срібні медалі.

Нагадаємо, Чемпіонат світу-2022 з водних видів спорту проходить у Будапешті. У нашій збірній вже 5 медалей у артистичному плаванні (1 золото та 4 срібла).

Раніше ми повідомляли, що титулована харківська спортсменка, чемпіонка світу та Європи, дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор з артистичного (синхронного) плавання Марта Федіна записала зворушливе відеозвернення до українців.