На міжнародному агрофорумі в Кропивницькому харківський завод представить оновлені моделі тракторів

25.09.2019 15:01   -
Автор:
Оновлений трактор ХТЗ-150К-09.172.10, раніше відомий як Т-150К, буде представлено в новому облицюванні і з двигуном потужністю 180 к.с.
Харків’яни також продемонструють оновлений гусеничний трактор ХТЗ-181.20-07. Він отримав істотні оновлення ходової системі, а також гумовотросові гусениці шириною 645 мм, розширену колію в 1680 мм, посилену раму і навісну систему, якою комплектуються серійні колісні трактори виробництва ХТЗ.
Подібного роду трактори є унікальними, оскільки використання гусениці на відміну від коліс дозволяє максимально зберегти ґрунт. Такий ефект досягається за рахунок зниження питомого тиску на ґрунт і виключення буксування завдяки збільшеній площі контакту гусениць з поверхнею і рівномірному розподілу ваги трактора.
«Наявність гумовотросової гусениці істотно збільшує можливості експлуатації подібних тракторів, зокрема дозволяє машинно-тракторним агрегатам пересуватися по дорогах загального користування», — підкреслив Сергій Булава, головний інженер з агротехнологій ТД «ХТЗ».
Також буде представлений ХТЗ-248К.20 – він отримав нову сучасну рульову колонку, оновлений інтер’єр кабіни, подовжену задню напівраму, нову гідравлічну систему з двома насосами на 190 літрів, а також оновлену навісну систему.