Харків’яни виграли чемпіонат України з легкої атлетики

04.07.2023 17:25   -
Харківські юніори виграли чемпіонат України з легкої атлетики

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів проходив 1-2 липня у місті Луцьк. Про це повідомляють Харьковские известия.

Участь у змаганнях взяли близько 400 спортсменів віком до 20 років. Харківську область представляли 8 легкоатлетів, які здобули 4 золоті, 1 срібну та 4 бронзові медалі.

Чемпіонами України стали:

• Євгенія Близнецова – біг на 100 м (24.91 сек)
  • Віталій Дряпко – біг на 1500 м (4:06.96)
  • Роман Бондарчук – біг на 5000 м (16:35.91)
  • Віталій Альохін – біг на 3000 м з перешкодами (9:40.71)

Відзначається, Близнецова й Альохін виграли ще й бронзові нагороди на дистанціях 100 м (12.18 сек) і 3000 м (9:06.88) відповідно.

Єлизавета Лобатенко стала віцечемпіонкою чемпіонату, фінішувавши другою в бігу з перешкодами на 3000 м (13:42.05). Маргарита Бойко (стрибки у довжину, 5.74 м) і Карина Горяйнова (метання молота, 40.06 м) виграли бронзові медалі змагань.