Харків’янка Гангур – абсолютна чемпіонка Європи з важкої атлетики серед молоді

20.10.2022 13:30   -
Спорт Харків: Гангур – абсолютна чемпіонка Європи з важкої атлетики

Важкоатлетка Марія Гангур показала найкращий результат континентальної першості з важкої атлетики серед спортсменів U23 у ваговій категорії до 64 кг. Про це повідомляють Харьковские известия.

Перше “золото” турніру Гангур взяла, подужавши позначку в 98 кг у ривку. Їй це вдалося з третьої спроби.
Другу медаль найвищого ґатунку спортсменка здобула у поштовху — 116 кг.
Третє “золото” Гангур отримала за сумою своїх показників в обох дисциплінах – 214 кг.

Харків’янка стала єдиною із 10 претенденток на нагороди, хто перетнув позначку в 200 кг. Найближче за інших до Марії наблизилася полька Вікторія-Крістін Волк – 192 кг.

Нагадаємо, першою абсолютною чемпіонкою Європи з України на змаганнях в албанському Дурресі раніше стала Каміла Конотоп. Представниця Харкова тріумфувала у ваговій категорії до 59 кг, об’єднавши три золоті медалі – у ривку, поштовху та важкоатлетичному двоборстві.

Відзначимо, об’єднаний чемпіонат Європи серед спортсменів вікової категорії U23 та юніорів у Дурресі триватиме до 25 жовтня.