Харків’янка Конотоп стала абсолютною чемпіонкою Європи

19.10.2022 09:05   -
Спорт Харків: Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою Європи

На ЧЄ U23 з важкої атлетики, який триває в албанському Дурресі, Каміла Конотоп стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики серед спортсменів молодше 23 років. Про це повідомляють Харьковские известия.

21-річна харків’янка підходила до молодіжних змагань у статусі абсолютної чемпіонки дорослого Євро-2021.

На турнірі U23 в албанському Дурресі Конотоп виступала у ваговій категорії до 59 кг. Учасниці розпочали змагання з ривку, де харків’янка єдиною із семи спортсменок подужала понад 100 кг. У першій спробі її показник склав 96 кг, у другій – 100 кг, а в третій – 104 кг.

Показник у 104 кг став рекордом Європи для вагової категорії до 59 кг серед жінок. Попередній рекорд – 103 кг – встановила дворазова чемпіонка Європи, латвійка Ребека Коха у листопаді 2018 року.

Тріумфувала Конотоп і в поштовху, де в другій спробі подужала 116 кг.

Тож, статус абсолютної чемпіонки Конотоп затвердила за сумою обох дисциплін. Її показник у двоборстві склав 220 кг.

Нагадаємо, харків’янка Садурська взяла друге “золото” чемпіонату світу з фрідайвінгу.