Харківський студент попався на зберіганні та збуті наркотиків. ФОТО

12.12.2019 12:00   -
Автор:
За адресою працівники поліції виявили приблизно 1 кг речовини рослинного походження зеленого кольору, в тому числі в розфасованому вигляді, приблизно 5 грамів речовини синтетичного походження білого і синього кольорів в розфасованому вигляді, електронні ваги та два пристосування для вживання наркотиків шляхом куріння. В ході досудового розслідування працівники поліції в травні, червні та липні поточного року зафіксували факти збуту наркотичних речовин з боку 23-річного чоловіка.
Слідчі дії проводилися в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.
Вилучене направлено на експертизу. Після отримання результатів слідчими буде прийнято рішення щодо пред'явлення чоловіку про підозру та обрання міри запобіжного заходу.