Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 17 квітня

17.04.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 17 квітня 2023 року

Астрологічний прогноз на 17 квітня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Не найкращий день для переговорів із партнерами – необхідної домовленості досягти однаково не вдасться, а от посваритися можна буде цілком, що не піде на користь діловим взаєминам.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Велика ймовірність події, яка стане у своєму роді пророчою: вона дасть зрозуміти, як вам жити далі – образно кажучи, якою дорогою йти, щоб досягти поставленої мети.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Подія, що відбулася цього дня, на перший погляд може здатися негативною, але згодом ви зрозумієте, що не буває щастя без нещастя: вона призведе до абсолютно неймовірних позитивних змін.

Рак (22 червня – 23 липня)

Небажано відволікатися від основної – професійної – діяльності, переключаючись на заняття, потреби у якому немає – вони просто “з’їдять” час, якого сьогодні й без того небагато.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Лев (24 липня – 23 серпня)

Сьогодні неможливо зробити занадто багато добра — воно буде необхідно людям, а ви з часом отримаєте подяку за нього зовсім з інших джерел.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Спілкуючись з оточенням – навіть дуже неприємними людьми, намагайтеся не грубіянити і не підвищувати тон: наслідки – на жаль – можуть виявитися непередбачуваними.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Ваше фінансове становище стабільне як ніколи, але це не означає, що можна безрозсудно витрачати гроші праворуч і ліворуч – режим розумної економії поки що нікому не зашкодив.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Продумуючи свої найближчі професійні кроки, намагайтеся прорахувати їхні наслідки хоча б на кілька кроків наперед – так вам одразу стане зрозуміло, чи варто їх робити чи ні.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Неважливо, які турботи чекають на вас сьогодні – побутові чи професійні, у будь-якому разі головне – скласти докладний план і ретельно його дотримуватися, не відволікаючись на вирішення другорядних питань.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Намагайтеся ні про що не сперечатися з близькими людьми – навіть зовсім невинний привід може спричинити серйозну сварку, яка виявиться тривалою і може призвести до серйозних наслідків.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Поява у вашому житті нової людини позитивно позначиться на кар’єрі та фінансовому добробуті: її зв’язки дозволять вам не тільки обійняти хорошу посаду, а й добре заробити.

Риби (20 лютого – 20 березня)

У пошуках відповіді на важливе запитання не варто тероризувати свій мозок, змушуючи його дати відповідь: розслабтеся, помедитуйте і відволікайтеся, давши волю своїй підсвідомості, вона обов’язково знайде рішення.

ОСТАННІ НОВИНИ