Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на четвер, 1 вересня

01.09.2022 08:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 1 вересня 2022 року

Астрологічний прогноз на 1 вересня 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Властиві вам доброзичливість, милосердя і великодушність принесуть відчутну користь: цілком можливо, що хтось із обблагодіяних вами людей захоче вам віддячити.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не соромтеся виявляти ініціативу: у цей день вона – найкращий спосіб презентувати перед начальством свої здібності, домогтися його схвалення і, як наслідок, прихильності – як моральної, так і матеріальної.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Показавши справжній масштаб своїх талантів, ви зможете розраховувати як на захоплене визнання оточення – насамперед своїх колег – так і на просування кар’єрними сходами.

Рак (22 червня – 23 липня)

Не час виявляти скромність – вона, як відомо, є найкоротшим шляхом до невідомості – рішуче пропонуйте керівництву проєкт, який давно задумали, та наполягайте на своїй правоті.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Цього дня не можна пускати справи на самоплив: щоб досягти успіху, необхідно ретельно розпланувати свій день і не відволікатися на сторонні теми та розмови.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Потужний потік енергії, який зійде на вас у цей день, необхідно направити на заняття, що має всі шанси на успіх – не варто витрачати час та сили на сумнівні справи.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

День підходить для будь-яких починань, тому є сенс скористатися ситуацією та втілити в життя довгоочікуваний проєкт, про роботу над яким ви ще вчора могли лише мріяти.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Намагайтеся говорити оточенню тільки хороші і добрі слова, навіть якщо в глибині душі ви переконані, що воно на це не заслуговує: ви самі здивуєтеся, як різко зміняться на краще ваші стосунки.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Не варто кидати слова на вітер і давати обіцянки, які ви свідомо не в змозі виконати, згодом ви можете пошкодувати, що когось обнадіяли даремно.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Якщо ви давно хотіли зробити комусь добру справу, вважайте, що сприятливий для цього час настав: допомога, надана тим, хто її потребує, не тільки зарахується, а й повернеться сторицею.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

День сприятливий для будь-якої паперової роботи: чиновники будь-якого рангу будуть надавати будь-яку посильну допомогу, тому будь-які документи та послуги вдасться отримати швидко і без напружегості.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Можна займатися підготовкою доповіді чи презентації: натхнення, яке відвідає вас у цей час, дозволить зібрати переконливу доказову базу та красномовно сформулювати тези.