Гороскоп на 12 січня: комусь запропонують нову посаду, а комусь – премію

12.01.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 12 січня 2023 року

Харьковские известия підготували для нашіх читачів астрологічний прогноз на 12 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку.

Овен (21 березня – 20 квітня)

До пропозиції обійняти вищу посаду або перейти на нове місце роботи необхідно поставитись відповідально: працювати вам доведеться набагато більше – можливо, не варто брати на себе таке навантаження?

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не варто дослухатися до порад, які охоче даватиме вам оточення: який би вчинок ви не зробили, відповідати за нього доведеться тільки вам – його наслідки ні на кого звалити не вдасться.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Начальство високо оцінить результати вашої роботи, виписавши вам премію або запропонувавши зайняти нову посаду: останнім часом ви справді ударно попрацювали, тому заохочення цілком заслужили.

Рак (22 червня – 23 липня)

У взаєминах із людьми, які вас оточують, керуйтеся відчуттям справедливості: у конфліктах потрібно ставати на бік того, кого дійсно ображають, навіть якщо людина вам несимпатична.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Не обдурюйте близьку людину, навіть якщо вам здаватиметься, що ви брешете з благородною метою: неправда дуже швидко виявиться, що може стати причиною серйозного розладу у стосунках.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Зірки рекомендують вам подбати про фізичну форму, яку представники знака останнім часом серйозно запустили: можна переходити на ЗОЖ – сідати на дієту та починати займатися спортом.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Намагайтеся не нехтувати можливостями, які подарують вам сьогодні зірки – вони виявляться переважно професійними властивостями, але й у особистому житті у вас, схоже, намічаються приємні зміни.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Якщо ви давно мали намір поговорити з начальством про перехід на нову посаду або підвищення заробітної плати, яке ви без сумніву заслужили, ловіть момент: сьогодні воно задовольнить ваші прохання.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Для вас сьогодні — як у жоден інший день — важливо розставити пріоритети і чітко їх дотримуватися: найімовірніше, на першому місці повинні бути професійні інтереси, а побутові — на другому і навіть третьому.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Будь-які зустрічі, які ви заплануєте на цей день, виявляться надзвичайно вдалими – до того ж це стосується як ділових переговорів, так і романтичних побачень, які сміливо можна призначати на вечір.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

До отриманого від начальства завдання необхідно поставитися з максимальною увагою та старанністю: від того, як ви його виконаєте, безпосередньо залежатимуть ваші професійні перспективи.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Не запитуйте порад самі і не дослухайтеся до того, що буде говорити вам оточення за своєю ініціативою: керуйтеся власними міркуваннями – так ви зробите мінімум помилок.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube